AIKATAULU

4.-7.8.2022 Joensuu

Aikataulu

Muutoksia 3.8.
Huom! Tuolikeihäs on perjantaina klo 15.00, ei 16.00.
Miesten kiekko finaali SU 13.20 -> 13.05
Naisten pituus finaali SU 17.35 -> 17.20

TORSTAI    
     
  Klo Laji
  17.30 M 20 km kävely
    M seiväs K
  17.45 M kuula K
  17.50 N 10km kävely
  18.00 N keihäs K
  18.15 M pituus K
     
PERJANTAI – AAMUPÄIVÄ
     
  Klo Laji
  10.45 7-ottelu 100m AJ
  11.00 M moukari K
  11.30 7-ottelu korkeus
  11.45 Kelaus 100m
  12.15 N 100m AE
  12.35 M 100m AE
  13.05 N kiekko K
  13.15 N 400m AE
  13.35 M 400m AE
  13.45 7-ottelu kuula
  14.00 M korkeus K
     
     
PERJANTAI – ILTA  
     
  Klo Laji
  15.00 Tuolikeihäs
  16.00 N seiväs K
  16.45 Kelaus 400m
  16.50 AVAUS
  17.00 N 10 000m F
    M keihäs K
  17.15 N 3-loikka K
YLEN 18.05 7-ottelu 200m
LÄHETYS 18.10 M kuula F
18:00-20:40 18.30 M seiväs F
  18.45 M 10 000m F
  19.00 M pituus F
  19.25 N keihäs F
  19.40 N 100m F
  19.50 M 100m F
  20.10 N 1500m F
  20.20 M 1500m F
     
     
     
LAUANTAI – AAMUPÄIVÄ
     
  Klo Laji
  9.30 10-ottelu 100m
  9.45 N moukari K
  10.15 10-ottelu pituus
  11.00 N 400m AJ AE
  11.30 M 400m AJ AE
    M kiekko K
  11.45 10-ottelu kuula
  11.50 7-ottelu pituus
  12.25 N korkeus K
  13.15 7-ottelu keihäs
  13.25 N pituus K
  14.05 10-ottelu korkeus
     
     
LAUANTAI – ILTA  
     
  Klo Laji
  16.45 AVAUS
  16.50 N seiväs F
  17.00 10-ottelu 400m
  17.10 M 3-loikka K
  17.20 N kiekko F
  17.25 N 3000m EJ F
YLEN 17.50 N 800m AE
LÄHETYS 18.10 M 800m AE
17:40-20:50 18.35 7-ottelu 800m
  18.45 M moukari F
  19.10 N 100m AJ AE
  19.15 M korkeus F
  19.30 N 3-loikka F
  19.35 N 400m F
  19.45 M 400m F
  20.05 M 3000m EJ F
  20.30 N 100m AJ F
     
     
SUNNUNTAI – AAMUPÄIVÄ/ILTAPÄIVÄ
     
  Klo Laji
  10.00 N kuula K
  10.20 10-ottelu 110m AJ
  11.05 10-ottelu kiekko
  12.10 AVAUS
  12.30 M 110m AJ AE
  12.50 10-ottelu seiväs
  13.05 M kiekko F
  13.10 M 200m AE
  13.35 N 200m AE
  14.10 M 3-loikka F
  14.20 N 400m AJ F
YLEN 14.35 M 400m AJ F
LÄHETYS 14.40 N moukari F
14.30-18.50 15.30 N 5000m F
  15.35 N kuula F
  16.00 10-ottelu keihäs
  16.10 M 5000m F
    N korkeus F
  16.50 N 200m F
  17.05 M 200m F
  17.20 M keihäs F
  17.20 N pituus F
  17.30 10-ottelu 1500m
  17.50 M 110m AJ F
  18.05 N 800m F
  18.20 M 800m F